قوانین و مقررات زرکاشت

شرایط تحویل:

سفارش شما نهایتا ظرف ۳ تا ۵ روز کاری پس از خرید، از طریق پست ارسال خواهد شد. سفارشات بالای ۱۰۰ هزار تومان بدون هزینه ارسال خواهند شد.

در صورت عدم رضایت از کیفیت، طبق شرایط زیر، امکان مرجوع کردن محصولات به زرکاشت، بدون هزینه برای شما وجود خواهد داشت.

 

شرایط مرجوع کردن محصولات به زرکاشت:

خریدار می تواند ظرف هفت روز از محصولات زرکاشت استفاده کند و در صورت عدم رضایت از کیفیت نسبت به مرجوع کردن آن اقدام کند.

با توجه به اینکه زرکاشت، محصولات خود را از بهترین کشاورزان خوش نام طبسی تهیه می کند و به صورت کاملا بهداشتی در کارگاهی مجهز اقدام به خشک کردن و بسته بندی می نماید و در گام های بعدی نسبت به بازرسی، بسته بندی و ارسال محصولات اقدام می کند؛ لذا احتمال دریافت محصولات بی کیفیت از طریق سامانه زرکاشت، نزدیک به صفر است. با این وجود برای اطمینان خاطر به خریداران، زرکاشت در کمال احترام در صورتی که خریدار از کیفیت محصولات دریافتی خود ناراضی بود، نبست به ارجاع محصول و عودت وجه اقدام خواهد کرد.

هزینه مرجوع کردن محصولات، مستقل از اینکه مقدار خریداری شده شما چقدر است، برعهده زرکاشت خواهد بود.

پس از مرجوع کردن اصل مبلغ پرداختی شما برای شما حواله شود.

 

راهنمای مرجوع کردن:

 1. ابتدا با خانم چوپانی، مسئول بخش پشتیبانی مشتریان سامانه‌ی زرکاشت از طریق شماره تلفن ۰۹۹۰۳۱۹۰۰۶۷ تماس بگیرید و تصمیم خود را برای مرجوع کردن اطلاع بدهید.
 2. محصول را در همان بسته بندی که دریافت کرده بودید، برای مرجوع کردن آماده کنید و اطمینان حاصل کنیدکه درب بسته به خوبی بسته شده است.
 3. شماره کارت خود را همراه با نام صاحب شماره حساب، به صورت خوانا بر روی یک برگه یادداشت کنید تا داخل پاکت مرجوع کردن محصول قرار بدهید. هزینه محصول بعلاوه هزینه مرجوع کردن از طریق پست به این کارت واریز خواهد شد.
 4. در ساعت اداری به باجه پست مراجعه کنید و بسته محصول را در یک پاکت حباب دار بسته بندی کنید.
  زرکاشت بابت هزینه پاکت هزار تومان، به شما پرداخت خواهد کرد.
 5. آدرس کامل ما را به شرح زیر روی پاکت بنویسید:
  آدرس گیرنده: خراسان جنوبی-شهر طبس-بلوار امام خمینی، بین امام خمینی ۱۳ و ۱۵، مرکز رشد واحدهای فناور طبس، واحد زرکاشت
  کدپستی: ۹۷۹۱۸۶۸۹۷۲
 6. آدرس خود را با ذکر کدپستی بر روی پاکت بنوسید.
 7. برای ارسال از پست سفارشی استفاده کنید و از مامور باجه درخواست کنید از سرویس های خاص در ارسال بسته مانند شناسه الکترونیک، دو قبضه، آگهی تحویل و… استفاده ننماید. این باعث خواهد شد هزینه ارسال بسته حداقل شود.
 8. پس از ارسال خواهشمندیم شماره کارت و نام صاحب حساب را بر روی رسید پستی به شکلی خوانا بنویسید و تصویری از آن را از طریق ایمیل chopani@zarkasht.com و یا تلگرام ۰۹۹۰۳۱۹۰۰۶۷ برای ما ارسال کنید (شماره کارت داخل پاکت و شماره کارت ذکر شده روی رسید پستی بایستی یکی باشند).

ظرف ۷۲ ساعت پس از دریافت بسته پستی، هزینه محصول بعلاوه هزینه مرجوع کردن آن برای شما واریز خواهد شد.